Hakkımızda

Kalite ve müşteri odaklılık ilkelerini kendisine hedef alarak kurulan YILMAZ MEKATRONİK firmamız, End. Yazılım , End. Ürün satışı ,Genel Servis, Saha montajı ile arıza odaklı hizmetlerini kapsayacak şekilde hizmet etmektedir.

Her türlü finisaj makinalarının komple bakım, onarım ve revizyon işçiliği eksiksiz şekilde yerine getirilmekte olup geniş bir yelpazede hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Servis süreçlerimizin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerimizin mükemmeliyetinde baş rol oynamaktadır. Şirketimizi ön plana çıkaran en önemli detay, küçük veya büyük oranda alınan her yedek parça siparişinin özenle zamanında teslim edilebilmesidir.

Tedariki sağlanan ürünlerin kalitesi en yüksek oranda olduğundan çalışma ömürleri diğer yedek parçalara göre fark yaratmaktadır. Geleneksel ve demode yapılanmaların aksine, kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı yapımızın öncelikleri şirketimize otomasyon sistemlerini yapılan çalışmalar ile bir adım ileri taşımaktır.

Uzmanlık alanı tekstil finisaj makinalarının mekanik servisi, otomasyon sistemleri ve yazılımlarıdır.

Yılmaz Mekatronik firmamızın vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, güvenilir , Hızlı ve Verimli servis hizmeti vermektir.

Yılmaz Mekatronik firmamızın kalite politikası "müşteri memnuniyeti" esasına dayanır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun hizmet , ürünler ve projeler sunmaktır.

Uzman kadromuz ve yazılım birimimizin oluşturduğu teknik servis ekibimiz ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde çözüm sunmak için hazır durumdadır. Satış, teknik servis, saha hizmetleri ve yaptığımız çalışmalar ile memnuniyet Üretiyoruz.

2017 yılında Yılmaz Mekatronik sektöründe faaliyet yapmak üzere çıktığımız bu yolda müşterilerimize Servis ve Hizmet memnuniyet sunmaktan gurur duymaktayız.

 

İnsan Kaynakları

İş başvurusu yapmak için info@yilmazmekatronik.com.tr e-posta adresine özgeçmişizi gönderebilirsiniz.

Kalite Politikası

Servis süreçlerimizin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerimizin mükemmeliyetinde baş rol oynamaktadır. Şirketimizi ön plana çıkaran en önemli detay, küçük veya büyük oranda alınan her yedek parça siparişinin özenle zamanında teslim edilebilmesidir. Tedariki sağlanan ürünlerin kalitesi en yüksek oranda olduğundan çalışma ömürleri diğer yedek parçalara göre fark yaratmaktadır. Geleneksel ve demode yapılanmaların aksine, kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı yapımızın öncelikleri şirketimize otomasyon sistemlerini yapılan çalışmalar ile bir adım ileri taşımaktır.

Harita