Montaj - Demontaj

Bugüne kadar gerek makine, gerekse tekstil fabrikalarında yapmış olduğumuz deneyimlerimiz. Montajlama ve demontaj işlemleri istenildiği zamanda teslim edilir.

Diplomalı , sertifikalı , işinde uzman  aynı zamanda iş güvenliği konusunda eğitim görmüş  bir ekip tarafından makinenizin montajının yapılmasını istiyorsanız tam yerindesiniz. Masa başı elemanı değil saha elemanı ile çalışmak isterseniz biz buradayız..

Geniş kadromuz ve uzman montör ekibimiz ile sıfır veya 2. el makinelerinizin montajını ve demontajını yapmaktan gurur duyuyoruz..

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

İnsan Kaynakları

İş başvurusu yapmak için info@yilmazmekatronik.com.tr e-posta adresine özgeçmişizi gönderebilirsiniz.

Kalite Politikası

Servis süreçlerimizin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerimizin mükemmeliyetinde baş rol oynamaktadır. Şirketimizi ön plana çıkaran en önemli detay, küçük veya büyük oranda alınan her yedek parça siparişinin özenle zamanında teslim edilebilmesidir. Tedariki sağlanan ürünlerin kalitesi en yüksek oranda olduğundan çalışma ömürleri diğer yedek parçalara göre fark yaratmaktadır. Geleneksel ve demode yapılanmaların aksine, kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı yapımızın öncelikleri şirketimize otomasyon sistemlerini yapılan çalışmalar ile bir adım ileri taşımaktır.

Harita