Makine Revizyonu

Makinalarınızın taşınması, yeniden kurulumu, revizyon modernizasyon işlemlerinin tümünde sizlerle birlikte iş birliği içerisinde çalışmaktayız.

Servis imkanı olmayan makinalarınızın revizyon işlemleri, yazılım güncellemeleri ve yedeklenmesi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İkinci el yurt dışından ithal edilen makine ve tesislerin çalışır vaziyette teslim edilmesi gerekli  görüldüğü takdirde   yerinde mühendis kadromuzun kontrolünde demontajı yapılması konusunda hizmet vermekteyiz.

Yeni kuracağınız veya çalışır vaziyetteki tesisleriniz için yıllık bakım hizmetleri sağlanmaktadır.

İnsan Kaynakları

İş başvurusu yapmak için info@yilmazmekatronik.com.tr e-posta adresine özgeçmişizi gönderebilirsiniz.

Kalite Politikası

Servis süreçlerimizin her aşamasında gösterilen planlama başarısı, sağlanan hizmetlerimizin mükemmeliyetinde baş rol oynamaktadır. Şirketimizi ön plana çıkaran en önemli detay, küçük veya büyük oranda alınan her yedek parça siparişinin özenle zamanında teslim edilebilmesidir. Tedariki sağlanan ürünlerin kalitesi en yüksek oranda olduğundan çalışma ömürleri diğer yedek parçalara göre fark yaratmaktadır. Geleneksel ve demode yapılanmaların aksine, kendini geliştiren, üretken, yenilikçi, yatırımcı ve yaratıcı yapımızın öncelikleri şirketimize otomasyon sistemlerini yapılan çalışmalar ile bir adım ileri taşımaktır.

Harita